Biz Kimiz?

Grup7 Güvenlik olarak birçok kuruluşa ve özel şirkete kaliteli güvenlik hizmetleri sağlamaktayız.

Neden Biz?

 • 24 Yıllık Güvenlik ve Koruma Hizmetleri
  Tecrübeli Kadro
 • 7/24 Hizmet Desteği
  Profesyonel Ekip
 • Sizi Her Alanda Korumaya Hazırız
  Her Alanda Güvenlik ve Koruma

Hakkımızda

Grup7 Güvenlik, 20 yılı aşkın deneyime ve profesyonel kadroya sahiptir.

Grup7 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri LTD.ŞTİ, Türkiye'de güvenlik sektörünü geliştirme misyonunun bilinci ile hareket eden, sektördeki paydaşlarına liderlik eden, yetki, kalite ve yeterlilik belgeleri açısından en üst seviyeye ulaşmış kuruluşlardan biridir.

Taşıdığımız yenilikçi hizmet bilinci ile Türkiye'de güvenlik ihtiyaçlarına cevap verme sorumluluğunu üstlenerek, deneyimli personelimiz ile teknoloji odaklı hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak yükseltmeyi hedefliyoruz.

Foto

İhtiyaçlarınıza Uygun Güvenlik Hizmetlerini Uygun Maliyetle Sunuyoruz!

Güvenlik İhtiyacınız için bizimle İletişime geçin

Misyon Vizyon Değer

Misyonumuz, Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Geçmiş, günümüz ve gelecek bilinci ile her zaman güvenlik sektörüne öncü firma olarak ilerlemekteyiz.

Güvenliği ilgilendiren her konuda yaratıcı fikirlere açık çalışmalarımızla Türkiye’nin en iyi Güvenlik şirketi olmayı amaçlamaktayız.

Güvenlik sektöründe bireye ve topluma saygılı, hukuka ve ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, etkin çalışmalarımız, yenilikçi fikirler sahip deneyimli kadrolarımız, tüm paydaşlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte sürdürülebilir, kaliteli güvenlik hizmeti sunmaktır.

İnsan hakları evrensel beyannamesi çalışma hayatımızın vazgeçilmez rehberi olup; - Hukukun Evrensel İlkelerine Bağlılık - Karşılıklı Güven ve Dürüstlük ve Yardımlaşma Üzerine İnşa Edilmiş Birliktelik - Toplum ve Çevreye Karşı Duyarlı Hizmet Anlayışı

Planlı ve Bilinçli Şekilde Hizmet Veriyoruz

 • Hizmet Anlayışımız

  Her Zaman Sizleri Memnun Etmek ve Güvenliğinizi En Üst Seviyede Tutmak

  Grup7 Özel Güvenlik hizmet anlayışı, görev üstlenilen bölgenin risk, yerleşim, sosyal çevre, ekonomik yapısına uygun güvenlik çözümleri ve işletme esasları üretimini kapsamaktadır.

  Türkiye'de güvenlik sistemleri sektörünün genelinde, mevcut uygulamalar, verilen hizmetler, sunulan çözüm önerileri dikkate alındığında; ihtiyaca cevap vermeyen, günü kurtarmaya yönelik, tamamen ticari maksatların ilk planda tutulduğu bir görüntü sergilenmektedir. İhtiyaç sahibi kişi ve kuruluşların güvenlik konusundaki bilgi eksikliğinden istifade edilerek yapılan bu hizmetler, modernizasyon ve bakım-idame desteğinden de yoksundur. Grup7 Özel Güvenlik ve Koruma LTD.ŞTİ Müşteri odaklı ender ve önder kuruluşlardandır.

  Grup7 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri LTD.ŞTİ bugüne kadar izlediği ciddi ve yenilikçi hizmet anlayışı ile Türkiye'deki yüksek seviye güvenlik gereksinimlerine cevap verme sorumluluğunu üstlenmektedir.

 • Kalite Politikamız

  Daima Deneyimli ve Profesyonel Personel

  Özel güvenlik faaliyetleri konusunda hizmet vermekte olan Kuruluşumuz, kalite yönetim sistemi standardının şartlarına uyarak etkinliğini sürekli iyileştirmek, çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren anlayış çerçevesinde, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yasal şartlar doğrultusunda karşılayarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

 • Kurumsal Şirket Profilimiz

  1997'den Günümüze 20 Yılı Aşkın Deneyim ve Tecrübe

  Güvenlik Hizmetindeki teknolojik gelişmeler; terör, sabotaj, gasp, hırsızlık ve yangın gibi günlük yaşamımızı giderek artan derecede tehdit eden felaketleri kontrol altına alınabilir hale getirmektedir. Müşterilerinin, çalışanlarının ve sivil halkın güvenliğinin sağlanması yanında yatırımlarını, mal ve ekipmanlarını ve hatta bilgi birikimlerini korumak isteyen özel ya da kamu kuruluşları için günümüzde bu sistemlerden faydalanmak kaçınılmaz olmuştur.

  İhtiyacın ve kullanım alanlarının hızlı gelişimiyle güvenlik sistemleri sektöründe artık amatör, kopuk uygulamalardan ziyade bilimsel, entegre ve profesyonel yaklaşımlara ihtiyaç duyulmaktadır.

 • Şirketimiz Hakkında

  Grup7 Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi

  Grup7 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri LTD.ŞTİ Türkiye’de güvenlik sektörünün gelişmesinde önderlik yapan, aşağıda yer alan yetki, kalite ve yeterlilik belgelerine sahip nadir kuruluşlardan biridir.

  • Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi

  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

  • ISO 10002:2006 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

  • ISO 45001:2018 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

  • TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

  Taşıdığı yenilikçi ve vatanperver hizmet bilinci yanında kuruluşundan bu yana kanıtladığı “güvenilirlik ve süreklilik” özellikleri nedeniyle gelen talepler doğrultusunda, Türkiye’deki yüksek seviye güvenlik gereksinmelerine cevap verme sorumluluğunu üstlenmiştir. Profesyonel anlayış ve uzman personeli ile kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak yükseltmeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

 • Grup7 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri LTD.ŞTİ. Genel Müdürlüğü ANTALYA ’da olup, Bölge Müdürlükleri ile aşağıdaki konularda hizmet verilmektedir.

  • Fiziki güvenlik hizmeti

  • 5188 Sayılı Kanun kapsamında Güvenlik Hizmeti

  • Elektronik güvenlik sistemleri

  • Güvenlik hizmetleri danışmanlığı

  Yönetici personelimiz; Türk Silahlı Kuvvetleri ve Kolluk Kuvvetlerinin seçkin birlik ve kurumlarında görev yapmış, güvenlik konularında çeşitli kurs ve eğitimlerden geçmiş, konularında uzman, sertifikalı ve profesyonel kişilerdir.

 • Fiziki Güvenlik Bölümü

  Fiziksel Güvenliğiniz Firmamız İçin En Önemli Prensiptir

  Üstün hizmet anlayışı, profesyonel ve deneyimli yönetim kadrosu, 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmek kapsamında eğitimlerini tamamlamış, sertifika ve kimlik kartlarını almış personelle Alışveriş Merkezleri fabrikalar Site tesisleri ve şantiyelerinin can ve mal güvenliklerini sağlamaktadır.

 • Güvenlik Personeli İstihdamı

  Dinamik ve SAizin İçin En Uygun Personeller

  İşletmelerin korunması, olası saldırı ve sabotaj girişimlerinin caydırılması, tesiste maddi hasara yol açan acil durumların erkenden kontrol altına alınması amacına yönelik, giriş kontrolü, tesis içi ve dışı devriye ile güvenlik sistemlerinin işletimi görevlerini ifa eden nitelikli, eğitimli ve üniformalı güvenlik personeli istihdam edilmektedir. Bunun yanı sıra, her türlü konferans, konser, fuar, özel davet veya toplantı, açılış, vb. organizasyonlar için de personele dayalı güvenlik hizmeti verilmektedir.

 • Değerli Menkul Değer ve Malzeme Nakli

  Sizin İçin Önemli Olan Maddi ve Manevi Eşyalarınız

  Para, değerli evrak ve değerli mal nakli, gelişmiş teknolojik imkânların mevcut olmasına rağmen, hala klasik yöntemlerle yapılmaktadır. Bu anlayış, risk oranını artırmakta, nakil faaliyetlerini kötü niyetli kişiler açısından cazip bir hedef haline getirmektedir.

  GRUP7 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri’nin bu konudaki profesyonel yaklaşımı, risk faktörünü minimum seviyeye indirmektedir. Her türlü para, değerli evrak veya kıymetli malzeme, konusunda deneyimli ve uzman Grup7 personeli tarafından, istenen adrese nakledilmektedir. Nakil işlemine ve güzergâhına yönelik gerçekçi risk analizi esas unsurdur.

 • Risk Analizi

  Güvenlik İhtiyacı Olmadan Gerekli Tedbirleri Almak

  İlk etapta, uluslararası geçerliği olan metodolojilerden faydalanılarak durum ve ihtiyaca özel risk analizleri yapılmaktadır. Yapılan risk analizleri ile özellikle suçun ve kayıpların önlenmesi konularında etkin tedbirler geliştirilmektedir. Çözüm ortağı olduğumuz firmaların hassasiyetlerini ve sektörel tecrübelerimizi sentezleyerek hazırladığımız özgün risk analizleri, entegre güvenlik sisteminin çarklarının birleştirildiği güvenlik yönetim planları oluşturulmaktadır.

  Risk analizlerine temel teşkil eden güncel bilgiler, faaliyet sahasında yapılan gözlemler ve hizmet verilecek firma personeli ile görüşmeler neticesinde toplamakta ve iş devamlılığını etkileyecek hassasiyetler tehdit bazında ölçeklendirilmektedir. Risklerin ortadan kaldırılmasında sadece güvenlik çözümleri değil, iş kesintisini ortadan kaldıracak alternatif iyileştirmeler de dikkate alınmaktadır.

 • Çevre Güvenlik Sistemleri

  Geniş Kapsamlı Elektronik Güvenlik Sistemleri

  Güvenlik altına alınacak arazi, alan ve bina sınırının aşılması, sinir yaklaşımlarının anında algılanabilmesi, algılanan tehdidin lokal ve / veya merkezi kontrol noktasına ulaştırılması, kapalı devre TV sistemleri ile entegrasyon yapılarak izinsiz girişler algılandığı anda kapalı devre kamera sistemleri ile operatörün izlemesi sağlanmaktadır.

  Kontrol merkezi operatörü, bölgesel olarak gelen tehditleri yerleşim planları üzerinde görebilmekte ve ekranda çıkan talimatla en kısa sürede tehdidin bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Operatör müdahaleleri de sistem üzerinde kayıtlanmaktadır.

  Portatif Çevre Güvenlik Sistemleri

  Toprakaltı Elektronik Algılama Sistemleri

  Elektrikli Fensler

  Vibrasyon Algılama Sistemleri

 • Personel Profili

  Güvenilir ve ProfesyonelOlarak Eğitilmiş Özel Ekip

  GRUP7 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri başarısının temel unsurlarından biri de, her hizmet grubunda konunun uzmanı nitelikli ve tecrübeli personel istihdam edilmesidir.

  Yönetici Personel: Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Özel Operasyon Birlikleri'nde (Özel Kuvvetler, SAT ve SAS) ve güvenlik birimlerinde görev yapmış güvenlik konusunda deneyimli ve uzman personelden oluşmaktadır.

  Elektronik ve Fiziki Güvenlik Personeli: Elektronik ve Fiziki Güvenlik Sistemleri konusunda deneyimli, uzman mühendis ve teknik personelden oluşmaktadır.

 • Güvenlik Personeli: Askerlik hizmetini komando birliklerinde tamamlamış, lise mezunu, erkekler için en az 1.75 m., bayanlar için en az 1.70 m. boy kriterlerine haiz adaylar arasından mülakat ve güvenlik soruşturması sonucuna göre seçim yapılmaktadır.

  Nakil Personeli: Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Özel Operasyon Birlikleri'nde (Özel Kuvvetler, SAT ve SAS) görev yapmış, nakil ve aktarım konusunda uzman personelden oluşmaktadır.

  Eğitmen Personel: Yukarıdaki konularda fiilen görev yapmış, öğretim konusunda yetenekli, insan ilişkilerinde başarılı personelden oluşmaktadır.